AC1210FR-07475RL
Partnumber:
AC1210FR-07475RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1210 475 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R