AC2512FK-07430RL
Partnumber:
AC2512FK-07430RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 430 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R