ACASN4701A4701P5AT
Partnumber:
ACASN4701A4701P5AT
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film Array 4.7K Ohm/4.7K Ohm 0.25% 0.15W ±25ppm/°C ISOL Molded 4-Pin 0606(2 X 0603) Convex SMD Automotive T/R