ACM4520-142-2P
Partnumber:
ACM4520-142-2P
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
1209 in stock
SKU:
ACM4520-142-2P
Package
Common Mode Chokes Dual 1.4kOhm 100MHz 1.5A 80mOhm DCR SMD T/R