ACM4520-142-2P-T000
Partnumber:
ACM4520-142-2P-T000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 2.5uH 1.4kOhm 100MHz 1.7A 0.08Ohm DCR SMD T/R