ACM4520-231-2P-T000
Partnumber:
ACM4520-231-2P-T000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 230Ohm 100MHz 3A 50mOhm DCR SMD T/R