ACM4520V-231-2P-T00
Partnumber:
ACM4520V-231-2P-T00
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 230Ohm 100MHz 1.5A 50mOhm DCR SMD Automotive T/R