ACT108W-600E
Partnumber:
ACT108W-600E
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1055 in stock
SKU:
ACT108W-600E
Package
TRIAC 600V 8.8A 4-Pin(3+Tab) SC-73