ACT45B-220-2P-TL003
Partnumber:
ACT45B-220-2P-TL003
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 22uH 1.2kOhm 100kHz 200mA 1Ohm DCR SMD Automotive T/R