AD22293Z
Partnumber:
AD22293Z
Manufacturer:
ANALOG DEVICES
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Accelerometer Dual ±5g 3.3V 293mV/g to 331mV/g 8-Pin CLLCC T/R