AD5206BRU10
Partnumber:
AD5206BRU10
products.category:
others
Availability:
987 in stock
SKU:
AD5206BRU10
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 256POS Volatile Linear 24-Pin TSSOP Tube