AD5228BUJZ10-RL7
Partnumber:
AD5228BUJZ10-RL7
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 32POS Volatile Automotive 8-Pin TSOT T/R