AD5231BRUZ10
Partnumber:
AD5231BRUZ10
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 1024POS Non-Volatile Linear/Log 16-Pin TSSOP Tube