Partnumber: AD5242BR10
Manufacturer: Analog Devices
products.category: MODULES
Availability: 667 in stock
SKU: AD5242BR10
decrease increase
Package Digital Potentiometer 10kOhm 256POS Volatile 16-Pin SOIC N