Partnumber: AD5251BRU100
Manufacturer: Analog Devices
products.category: IC CHIPS
Availability: 1177 in stock
SKU: AD5251BRU100
decrease increase
Package Digital Potentiometer 100kOhm 64POS Non-Volatile Linear 14-Pin TSSOP