AD5290YRMZ10
Partnumber:
AD5290YRMZ10
Manufacturer:
Analog Devices
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
394 in stock
SKU:
AD5290YRMZ10
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 256POS Volatile Linear Automotive 10-Pin MSOP Tube