Partnumber: AD5290YRMZ50
Manufacturer: Analog Devices
products.category: IC CHIPS
Availability: 515 in stock
SKU: AD5290YRMZ50
decrease increase
Package Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Volatile Linear Automotive 10-Pin MSOP Tube