AD5291BRUZ-20
Partnumber:
AD5291BRUZ-20
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1198 in stock
SKU:
AD5291BRUZ-20
Package
Digital Potentiometer 20kOhm 256POS Non-Volatile 14-Pin TSSOP Tube