AD8400AR50
Partnumber:
AD8400AR50
Manufacturer:
Analog Devices
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Volatile Linear 8-Pin SOIC N Tube