AD8402AR10
Partnumber:
AD8402AR10
Manufacturer:
Analog Devices
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1285 in stock
SKU:
AD8402AR10
Package
Digital Potentiometer 10kOhm 256POS Volatile Linear 14-Pin SOIC N Tube