AD8402AR100
Partnumber:
AD8402AR100
Manufacturer:
Analog Devices
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1014 in stock
SKU:
AD8402AR100
Package
Digital Potentiometer 100kOhm 256POS Volatile Linear 14-Pin SOIC N Tube