ADA10000RS24Q1
Partnumber:
ADA10000RS24Q1
Manufacturer:
ANADIGICS Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Wide Band Medium Power Amplifier, 50MHz Min, 1000MHz Max, 1 Func, ROHS COMPLIANT, S24, TO-243AA, SOT-89, 3 PIN