ADA1000F-48
Partnumber:
ADA1000F-48
Manufacturer:
COSEL
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 11.5(Convection)A/21(Forced Air)A 1000W