ADM7150ARDZ-3.3
Partnumber:
ADM7150ARDZ-3.3
Manufacturer:
Analog Devices
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 8-Pin SOIC N EP Tube