Partnumber: ADP2108ACBZ-2.5-R7
Manufacturer: ANALOG DEVICES INC
products.category: Diode Dynamics
Availability: 636 in stock
SKU: ADP2108ACBZ-2.5-R7
decrease increase
Package 2.5V 0.6A 5-PIN SOT23