Partnumber: ADP3339AKCZ-1.5-R7
Manufacturer: ANALOG DEVICES INC
products.category: Diode Dynamics
Availability: 350 in stock
SKU: ADP3339AKCZ-1.5-R7
decrease increase
Package LDO REGULATOR POS 1.5V 2A 4-PIN(3+TAB) SOT-223 T/R