AFC107M50G24T-F
Partnumber:
AFC107M50G24T-F
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (10 X 10.2mm) SMD 2 Ohm 500mA 1000h 105°C Automotive T/R