AFK108M50P44T-F
Partnumber:
AFK108M50P44T-F
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (16 X 16.5mm) SMD 0.073 Ohm 1610mA 5000h 105°C Automotive T/R