AFK226M50D16T-F
Partnumber:
AFK226M50D16T-F
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.88 Ohm 165mA 2000h 105°C Automotive T/R