AFK228M25P44VT-F
Partnumber:
AFK228M25P44VT-F
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (16 X 16.8mm) SMD 0.035 Ohm 1800mA 5000h 105°C Automotive T/R