AFK337M35G24T-F
Partnumber:
AFK337M35G24T-F
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10001 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105°C Automotive T/R