AGQ200A24Z
Partnumber:
AGQ200A24Z
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
856000 in stock
SKU:
AGQ200A24Z
Package
Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (10.6mm 8.4mm 5.4mm)) SMD