AHEF1000
Partnumber:
AHEF1000
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 10A(hold) 20A(trip) 32VDC 100A 7W 15s 0.006Ohm Radial 23.5 X 4 X 27.9mm Bag