AIC1734-25GXATR
Partnumber:
AIC1734-25GXATR
Manufacturer:
Analog Integrations Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Positive LDO Regulator, 2.5V, 0.67V Dropout, PSSO3, SOT-89, 3 PIN