AISC-0805-R56G-T
Partnumber:
AISC-0805-R56G-T
Manufacturer:
Abracon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Wirewound 0.56uH 2% 25MHz 23Q-Factor Ceramic 0.23A 1.9Ohm DCR 0805 T/R