ALE12B12
Partnumber:
ALE12B12
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Relay
Availability:
617000 in stock
SKU:
ALE12B12
Package
Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(28.6x12.4x33.4)mm Top Mount