ALS30A102KF450
Partnumber:
ALS30A102KF450
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 450V 20% (51 X 105mm) Screw Terminal 0.118 Ohm 6500mA 18000h 85°C Bulk