ALS30A222NP500
Partnumber:
ALS30A222NP500
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 500V 20%( 77 X 146mm) Screw Terminal 0.08 Ohm 14300mA 20000h 85°C Bulk