ALS31A472NT500
Partnumber:
ALS31A472NT500
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 500V 20% (77 X 220mm) Screw Terminal 0.037 Ohm 24300mA 20000h 85°C Bulk