ALS70A182DE250
Partnumber:
ALS70A182DE250
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1800uF 250V 20% (36 X 82mm) Screw Terminal 0.131 Ohm 5500mA 11000h 85°C T/R