ALSR0310R00JE12
Partnumber:
ALSR0310R00JE12
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 10 Ohm 5% 3W ±30ppm/°C Silicone AXL Bulk