AM20EW-2424S-NZ
Partnumber:
AM20EW-2424S-NZ
Manufacturer:
Aimtec
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 0.834A 20W 6-Pin