AM486DX2-66V16BHI
Partnumber:
AM486DX2-66V16BHI
Manufacturer:
AMD
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
MPU AM486 RISC 32bit 0.35um 66MHz 5V 208-Pin SQFP