AM486DX4-100V16BGI
Partnumber:
AM486DX4-100V16BGI
Manufacturer:
Advanced Micro Devices, Inc.
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
MPU AM486 RISC 32bit 0.35um 100MHz 5V 168-Pin PGA