AMK325ABJ337MM-P
Partnumber:
AMK325ABJ337MM-P
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 330uF 4V X5R 20% Pad SMD 1210 85°C T/R