AMK325AC6337MM-P
Partnumber:
AMK325AC6337MM-P
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 330uF 4V X6S 20% Pad SMD 1210 105°C T/R