AMK432BJ477MM-T
Partnumber:
AMK432BJ477MM-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470uF 4V X5R 20% Pad SMD 1812 85°C T/R