AMPMEFB-19.2000T
Partnumber:
AMPMEFB-19.2000T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 19.2MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin DFN SMD T/R