AMPMGFB-27.0000T
Partnumber:
AMPMGFB-27.0000T
Manufacturer:
Abracon
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin VFLGA SMD T/R