AMS3102M1-3.3
Partnumber:
AMS3102M1-3.3
Manufacturer:
AMS3102M1-3.3
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 0.3A 5-Pin SOT-23